Welcome to

Magnificent Dragonflies' Club

“Grass doesn't try
to grow - it grows.
Birds don't try
to fly - they fly.”
Deepak Chopra -
The Law of Least Effort
“The less effort, the faster
and more powerful
you will be”.
Bruce Lee
“Time slows down. Self vanishes.
Action and Awareness merge.
Welcome to flow!”
Steven Kotler

Je to veľmi jednoduché:

Ty prijmeš rozhodnutie a

My sa postaráme o to ostatné

Členovia

MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB

jedným rozhodnutím

splnili všetko, čo je potrebné
k efektívnemu osvojeniu angličtiny

#1 DECISION

Prijatie zodpovednosti

Členovia MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB sa rozhodli, že im na angličtine a na ich napredovaní záleží.

Členovia MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB sa rozhodli, že chcú byť novými ľuďmi - takými, ktorí sa nezaoberajú tým, či v angličtine robia chyby. Ľuďmi, ktorí sa zameriavajú na obsah - nie na formu. Ten obsah si užívajú a nechávajú sa ním unášať.

Členovia MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB sa rozhodli vziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. Rozhodli sa, že oni to dajú - problémy, ktoré sa objavia, prekonajú. Nebudú sa na ne sťažovať, lebo pochopili, že takýto postoj im nič neprináša.

My sa staráme o to, aby členovia

MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB

dostali to, čo je potrebné

k efektívnemu osvojovaniu angličtiny

#2 INPUT

Frekvencia a vytrvalosť

Do sekcie WEELKY INPUT pribúda každý pracovný pondelok, stredu a piatok originálny článok napísaný po slovensky, ktorý je však plný angličtiny. Stačí ho otvoriť, kliknúť na linky a čítať, alebo sledovať. Tak je zabezpečená potrebná frekvencia.

Opakovanie - matka múdrosti. Kto si tie záložky s tými videami a textami nechá otvorené a na druhý deň si ich znovu pozrie, bude si automaticky osvojovať angličtinu minimálne 6x do týždňa. Navyše si zopakuje to, čo už videl a tým dramaticky zvýši efektivitu celého procesu. Kto nevyskúšal, neuverí.

Pre tých, ktorým by bolo aj to málo, stačí lajknúť našu facebookovú stránku kam neustále pribúdajú nové fascinujúce videá. Opäť je to extrémne jednoduché - stačí kliknúť a sledovať. Tu sa navyše môžete zapojiť do diskusií na dané témy - v slovenčine, alebo v angličtine.

Členovia MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB rozumejú tomu, že angličtinu si neosvoja za pár týždňov ani mesiacov. Vedia, že to chce čas - že len musia vytrvať. My v tvorbe nášho obsahu vytrváme. A čo vy?

#3 POSITIVE EMOTIONS

Budovanie osobnej pohody

Členovia MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB sú radi rozmaznávaní. Pestujú si svoju pohodu. Nesnažia sa plávať proti prúdu. Nemusia nikam chodiť, nič vyhľadávať, robiť si na niečo čas. Všetko je to také prirodzené.

Angličtina sa stala súčasťou ich pohody. Necítia sa previnilo, že vo voľnej chvíli si čítajú mail a sledujú video - je totiž v angličtine. Nerobia si žiadne násilie, nebojujú so sebou ani so svojím časom. Všetko to do seba zapadá.

Pravdepodobnosť, že niečomu nerozumejú je tiež malá - k videu dostali veľmi kvalitný kontext v slovenčine. A tak sa naň upli a angličtinu už príliš neriešia - užívajú si, a preto si ju osvojujú.

Viac ako len jazyk

Transformation

Osvojenie si cudzieho jazyka považuje väčšina ľudí za niečo naozaj náročné. Dokonca vznikli mýty, že je k tomu potrebná zázračná pamäť a obrovský talent. Preto začalo mnoho ľudí veriť, že ich schopnosti nie sú dostatočné. A toto podvedomé presvedčenie si nesú v sebe, nech robia čokoľvek iné.

Predstavte si, že v osvojovaní jazyka konečne uspejete! Tak si zrazu uvedomíte, že ten jazyk vôbec nie je ťažký. Uvedomíte si, že to len spôsoby, akými ste sa ho učili, boli nefunkčné. A tak si zrazu uvedomíte, že vaše schopnosti vôbec nie sú a nikdy neboli nedostatočné. Naopak.

Efektívne osvojovanie angličtiny vás povedie k hlbokej osobnej transformácii. Koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom. V procese osvojovania angličtiny ste sa stali novým človekom - oveľa sebavedomejším, rozhľadenejším, kompetentnejším, mocnejším a radostnejším. Aj to prináša proces efektívneho osvojovania angličtiny.

Education

Hovorí sa, že “všetko je na nete”. A skoro všetko je to v angličtine, či iných veľkých jazykoch, ale najmä v angličtine. Takmer čokoľvek človek seriózne študuje, väčšina kvalitných zdrojov je v angličtine.

Wikipedia má v angličtine takmer toľko hesiel, ako v poradí ďalšie tri jazykové varianty - nemecká, španielska a ruská - dohromady. Podobne je na tom YouTube, podobne je na tom Google. V procese osvojovania angličtiny sa vám otvárajú obrovské príležitosti.

Nie je to však len internet - v angličtine vyšlo a každý rok vychádza množstvo kníh, z ktorých väčšina nikdy nebude vydaná ani v slovenčine, ani v češtine. Keď šiel legendárny český indológ Dušan Zbavitel po 20-ročnom štúdiu z knižných zdrojov prvýkrát do Indie, ovládal hindštinu a sanskrt. “A samozřejmě anglicky, německy, francouzsky - kvůli zdrojům”.

Information

Keď človek sleduje nejakú udalosť, názor, človeka v angličtine a potom si pozrie správy týkajúce sa tej istej udalosti, názoru, človeka v slovenčine, je často ťažké uveriť tomu, že by sa malo jednať o tú istú udalosť, názor či človeka.

Či sa nám to páči, alebo nie, kto nesleduje správy zo zahraničia v pôvodnom znení, k tomu sa tie správy dostávajú cez filter našich médií. Preto sú zväčša také predžuté a prekrútené. Kto ovláda angličtinu, má tú úžasnú a vzácnu možnosť, vyčiarknuť z procesu prijímania týchto informácií slovenské médiá.

Členstvo
v MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB

product image
Členstvo na mesiac
9.99€

product image
Členstvo na polrok
48.99€

product image
Členstvo na rok
84.99€

Tento nový, unikátny formát

si veľmi rýchlo získal veľmi oddané publikum.
Čo o ňom hovoria
samotní členovia
MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB:


“Vždy sa dozviem zaujímavé informácie a precvičím si počúvanie a porozumenie angličtiny a to k téme, ktorá je pre mňa nová.”
Zaujímavé témy - každý si vyberie podľa svojho vkusu a navyše sa učí cudzí jazyk takouto nevšednou formou.”
Vrelo odporúčam každému, kto má záujem vzdelávať sa a vidieť svet z perspektívy iných ľudí.”
Originálny pohľad lektora na veci, ktoré sa dejú okolo nás zo zdrojov z celého sveta.”
“Robia ľuďom, teda mne určite, úžasnú radosť.”
“Stručné a výstižné priblíženie zaujímavých udalostí, ktoré ťa nútia premýšľať.”
“Články a videá sú navyše v angličtine, ktorej porozumie väčšina.”
“Jedinečný text a video, ktoré ťa vtiahnu do deja.”
“Naozaj je skvele ked dokaze nieco zaujat aj takeho stareho ziaka ako som ja.”

Inšpiratívne videá a články zo všetkých oblastí života.”
“Niekedy su temy take surove...odlisne od inych a to je podla mna to korenie pre vyuku...... naozaj je dolezite zaujat a to sa da len pestrostou vyuky.”
“Vzdy ked moja snaha trocha upada pustim si nejake Ted video na YouTube, kusnem sa do toho a zase to ide.”
Text vás strhne a prinesie nový pohľad.”
“Az na stare kolena som zistil ze komunikovat aj v inom jazyku ma celkom naplna takou istotou a normalnostou.”

Rozbaliť Zbaliť

Členovia

MAGNIFICENT DRAGONFLIES' CLUB

získavajú:

ZĽAVU -50%

Na eBook Koniec anglickej gramatiky - originálne a prevratné vysvetlenie anglickej gramatiky, ktoré bude konečne jasné úplne každému.

ZADARMO

Prístup ku všetkým originálnym článkom v sekcii
WEEKLY INPUT, ktoré pravidelne vychádzajú každý
pracovný pondelok, stredu a piatok. Články sú napísané po slovensky, avšak sú plné angličtiny. Stačí sa len prihlásiť,
vybrať si a čítať, alebo sledovať video.

Ešte ste sa nerozhodli?

Nevadí!

Skvelá ponuka je tu aj pre vásZADARMO

Každú pracovnú stredu v sekcii WEEKLY INPUT pribudne jeden originálny článok plný fascinujúcich informácií, ktorý vás povedie k zaujímavým textom a zábavným videám v angličtine, ktoré vás dostanú do magického stavu flow.

ZADARMO
Náš BLOG poskytuje hodnotenia rôznych metód, aplikácií a kníh, za ktoré by ste inak možno vyhodili svoje peniaze. Tieto informácie sú potenciálne hodné stoviek EURO.
ZADARMO
Náš BLOG poskytuje články, ktoré vám pomôžu pochopiť mnohé zo špinavých trikov odvetvia výučby angličtiny, čím vám potenciálne ušetria kopu času a stovky EURO.
ZADARMO
Na našom facebookovom profile takmer denne pribudne zaujímavé video v angličtine. Tu sa môžete stretnúť s ďalšími ľuďmi ako ste vy a diskutovať s nimi na témy, ktoré vás zaujmú. V slovenčine, alebo v angličtine.
Chcem to!